Kim jest Wirtualna Asystentka? To zawód przyszłości!

Zastanawiasz się kim jest Wirtualna Asystentka? To zawód przyszłości!

Z tego artykułu dowiesz się kim jest Wirtualna Asystentka i dlaczego uznawana jest za zawód przyszłości.

Wirtualna Asystentka to zawód, który od kilku lat zyskuje na popularności.

Towarzyszą temu rozwój technologii oraz wzrost liczby pracowników zdalnych. Wirtualna Asystentka to osoba, która oferuje wirtualne wsparcie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Klientami Wirtualnych Asystentek są firmy z różnych branż. Zlecają Wirtualnym Asystentkom takie czynności, jak np. administracja, obsługa klientów czy prowadzenie mediów społecznościowych. Wirtualne Asystentki pracują zdalnie, choć zdarza się, że część z nich oferuje okazjonalne wsparcie osobiste.

Wirtualna Asystentka może pomóc w wielu dziedzinach. Zazwyczaj podstawowy zakres usług dotyczy obszaru: administracji, obsługi klienta, marketingu. Jednak zakres ten jest bardzo elastyczny i często wykracza poza określone ramy.

Odpowiadając na pytanie, kim jest Wirtualna Asystentka chcemy byś zauważył, że to nie tylko ktoś, kto przedstawi Ci harmonogram spotkań na kolejny tydzień, utrzyma kontakt z zainteresowanymi klientami, roześle ofertę do potencjalnych klientów, ale również pomoże Ci zoptymalizować procesy w Twojej firmie.
Wirtualna Asystentka pracuje zdalnie, co oznacza, że ​​może pracować dla klientów z dowolnego miejsca na świecie.

Wymaga to jedynie dostępu do internetu. Jest to ogromna zmiana na rynku pracy osób, które dotychczas pracowały w tradycyjnym systemie. Praca zdalna umożliwia wykonywanie zadań dla kilku zleceniodawców przez jedną osobę. Wirtualna Asystentka jest bowiem idealnym rozwiązaniem dla osób lub firm, które potrzebują wsparcia zawodowego, ale nie chcą zatrudniać pracownika na pełen etat. Rozpoczynając współpracę z Wirtualną Asystentką, nie muszą zatrudniać nowego pracownika, nie ponoszą kosztów z tym związanych. Nie muszą też tworzyć stanowiska pracy. Co więcej płacą Wirtualnej Asystentce jedynie za każdą przepracowaną dla nich godzinę.

Rozliczanie się z Wirtualną Asystentką możliwe jest na kilka sposobów.

Najczęściej jest to wykupienie pakietu godzin, w ramach których za określoną opłatą Wirtualna Asystentka wykonuje ustalony zakres zadań. Pakiety takie mogą dotyczyć kilku godzin pojedynczych lub być pakietem kilkunastu — kilkudziesięciu godzin miesięcznie. pomocdlafimy oferuje również wycenę określonego zadania jak np. stworzenie strony www i w ten sposób wynagrodzenie związane jest ściśle z określoną usługą i płatność ma charakter jednorazowy.

Oferta wsparcia Wirtualnej Asystentki przyciąga coraz więcej firm ze względu na swoją elastyczność. Właściciele firm, którzy uzyskują wsparcie w zakresie dopasowanym do ich potrzeb, dostrzegają zalety tej formy współpracy. Zawód Wirtualnej Asystentki – dziś bardzo popularny w takich krajach jak Kanada, Stany Zjednoczone, zdobywa również coraz większą popularność w Polsce.

Zapraszamy do lektury bloga pomocdlafirmy.
Świadczymy usługę Wirtualnej Asystentki.
Nasza oferta to wachlarz usług wspierających działalność przedsiębiorców: ​
obsługa klientatworzenie treści i grafikobsługa projektówpromocja strony www
techniczna obsługa biznesu online
Sprawdź naszą ofertę i cenni​k, umów się na konsultację.