wirtualna asystentka cennik

Zdejmij to sobie z głowy!
czyli kilka słów o naszej ofercie

Nasza oferta to szeroki wachlarz usług dla Twojego biznesu.

Masz za dużo zajęć i coraz mniej czasu? Masz odczucie, że nie możesz już pogodzić pracy z życiem prywatnym i coraz częściej poświęcasz jedno dla drugiego? A może właśnie jesteś w okresie wzmożonych działań i chwilowo potrzebujesz czyjegoś wsparcia? Nie widzisz potrzeby zatrudniania pracownika na pełen etat? Jeśli tak, to nasza oferta Wirtualnej Asystentki jest dla Ciebie.

Obsługa Klienta

Obsługa klienta

Tworzenie treści i grafik

Tworzenie treści i grafik

Promocja biznesu

Tworzenie treści i grafik

Techniczna obsługa
biznesu online

Promocja biznesu

Obsługa
procesów i projektów

Obsługa procesów i projektów
Pamiętaj jednak, że katalog naszych usług nie jest zamknięty. Jesteśmy otwarci na ich dostosowanie do Twoich potrzeb.

Zastanawiasz się, jakie zadania możesz delegować Wirtualnej Asystentce?

Natłok obowiązków sprawia, że czujesz, że tracisz nad wszystkim kontrolę?
Chcesz skupić się na rozwoju swojego biznesu oraz robieniu tego co kochasz najbardziej? Daj sobie pomóc i skorzystaj z wsparcia Wirtualnej Asystentki! Nie wiesz jakie zadania możesz jej delegować? Ta checklista pomoże Ci zdecydować!

To pierwszy krok, by zacząć delegować zadania!


Najczęściej zadawane pytania

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęstsze pytania naszych Klientów.

Do kogo skierowana jest oferta?

Do każdego przedsiębiorcy działającego w Polsce, niezależnie od branży czy formy prowadzonej działalności. Wspieramy właścicieli firm, freelancerów, biznesy online.

W jaki sposób wyceniana jest usługa?

Oferta zostanie w 100% dostosowana do Twojego zapotrzebowania. Możesz zamówić pakiet godzin, w ramach których zrealizujemy zlecone prace. Mogą to być zarówno pojedyncze godziny, jak i pakiety kilkunastu godzin miesięcznie. Możemy też wycenić konkretną jednorazową usługę.

Na jaki okres zawierana jest umowa?

Zazwyczaj opieramy się na dwóch scenariuszach umów:

– w przypadku wsparcia stałego, jak np. obsługa klienta możemy podpisać umowę na czas trwania naszej współpracy, lub na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

– w przypadku konkretnego zlecenia, jak np. wykonanie strony www, uruchomienie platformy szkoleniowej, możemy podpisać umowę na konkretny zakres usługi, określając budżet i czas realizacji.

Jeśli widzisz inne rozwiązanie, które jest dla Ciebie atrakcyjne, porozmawiaj o tym z nami. Wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie.

W jaki sposób rozliczany jest czas pracy Wirtualnej Asystentki?

Czas pracy ewidencjonowany jest w specjalnej aplikacji. Na bieżąco otrzymujesz od nas szczegółowy raport wykonanych zadań wraz z czasem ich realizacji.

W jaki sposób będziemy się kontaktować?

Możemy kontaktować się telefonicznie, mailowo, spotykać się online. Wszystkie zlecone zadania i status ich realizacji będzie raportowany w dogodny dla Ciebie sposób. Może to być specjalna aplikacja (Asana) lub wspólnie prowadzony plik Excel. Zaproponujemy różne rozwiązania, z których wspólnie wybierzemy ten najbardziej dogodny.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację!

Nie masz pewności, czy nasza oferta jest dla Ciebie?
Umów się na darmową konsultację, by zapoznać się z naszymi usługami.